Vboi

Contact

Wilt u meer weten over de VBOI of lid worden? Neem contact met ons op via onderstaande gegevens. U kunt ook ons contactformulier invullen. Wij bellen of e-mailen u dan zo snel mogelijk terug.
Algemene contactgegevens

VBOI
Tobias Asserlaan 7
3430 AJ Nieuwegein

Contactgegevens bestuursleden

Voorzitter

Jan-Martien Touw
voorzitter@vboi.nl

Secretaris

Gert Jan Maas
secretaris@vboi.nl

Penningmeester

Vacature
penningmeester@vboi.nl

Ledenadministratie

Gert Jan Maas
secretaris@vboi.nl

Ledenbelang

Vacature
ledenbelang@vboi.nl

Algemeen bestuurslid

Martijn Ruijg

Communicatie, PR en Marketing

Vacature
communicatie@vboi.nl

Secretariaat

Annelies Dekker
secretariaat@vboi.nl